Amazonský protokol

je dvousložkový protokol, první složkou je bylinná směs zvaná

Rudý strom

obsahuje:

Graviola/Guanábana (Annona muricate L.) , Ubos (spondias mombin L.), Uňa de Gato (Uncaria tomentosa Wild. D,C,), Noni (Morinda citrifolia), Benedikt (Cricus benedictus) - jediná bylinna evropského původu, zařazená do směsi, aby poskytla informaci evropské krajiny, se kterou jsme spojeni svých genetickým informačním polem

Tato bylinná směs obsahuje rostliny, které pomáhají zachovat naše buňky zdravé. Pokud již došlo k nějakému poškození buněk, jejich deformacím, množení deformovaných buněk, jak zhoubných nebo nezhoubných, působí směs proti těmto typům deformací (aniž by poškozovaly zdravé buňky). Obsahují chemické složky acetogeniny. Bylo zjištěno, že acetogeniny působí jako výborné inhibitory enzymatických procesů, které se dějí pouze v membránách buněk degenerovaných. Proto jsou toxické pro tyto buňky, avšak nemají vliv na buňky zdravé. Byliny se také používají jako podpůrný prostředek při problémech krve, napadení organismu parazity a zevně při problémech na pokožce. Tělo se tak může vyčistit od degenerovaných buněk a může se navrátit do svého původního stavu před onemocněním. Byliny napomáhají i detoxikačnímu procesu po chemickém léčení.

Je možná přecitlivělost na obsažené látky

Druhá složka protokolu je zatím nedoceněná:

Sangre de Drago - Dračí krev 

(míza stromu Croton lechleri)

Sangre de Drago – španělsky „dračí krev“ je až dvacetimetrový strom z tropických amazonských teritorií Jižní Ameriky. Kmen je pokryt hladkou hnědošedou bohatě skvrnitou kůrou, listy jsou srdčité, světlozelené, květy jedinečně světle zelenobílé. Je - li kůra stromu naříznuta nebo sedřena, vytéká tmavě červená šťávovitá, pěnivá míza, jako by strom krvácel - odtud pochází název. Čerstvá pryskyřice je kyselá (pH=4,3)

Má silné účinky antibiotické, antivirové, antibakteriální, protiplísňové, hemostatické, protinádorové a tonizující. Posiluje imunitní systém a napomáhá regeneraci organismu.

Je možná přecitlivělost na obsažené látky!

 Více informací o jednotlivých bylinách najdete na https://oroverde.cz/stranka/lecive-byliny-herbar/ nebo www.herbarperuanskychbylin.cz


Způsob přípravy: Před použitím směs Rudý strom promíchat a dávkování celého protokolu bude uvedeno v individuálním předpisu a zrovna tak jeho délka, které podle vážnosti onemocnění bývá  1,5 - 4 měsíce.

Důležité upozornění:

Bylinný protokol by neměl být kombinován s antibiotiky, jelikož se tím snižuje rapidně účinek tohoto protokolu. (Samotná Dračí krev má velmi silné antibiotické účinky, ale ve složení, které organizmus nijak nepoškozuje.) Pokud užíváte nějaké léky, dejte mi vědět jaké (název), ať se mohu zaměřit a zjistit případnou kontraindikaci s bylinami.

 Odkazy na nákup všech složek Amazonského bylinného protokolu:

https://eshop.petr-chobot.cz/

kontakt na Slovensko

www.lieceniebylinami.sk


Doporučuji nakupovat všechny prostředky léčby na těchto adresách, z důvodů, že u všech bylinných produktů zde zakoupených je jistota o jejich pravosti

Hlavně v případě Dračí krve, je zajištěno, že není zaměněna za mízu jiného stromu a že tento produkt má dostatečnou koncentraci.

Na obou těchto adresách jsou také k zakoupení i ostatní bylinné směs, které bývají doporučeny k regeneraci organizmu po využívání Amazonského protokolu.

Dále jsou zde také k zakoupení bylinné doplňky, které bývají individuálně doporučeny k užívání během Amazonského protokolu, jako třeba revitalizační Maca horská nebo Camu- Camu s vysokým obsahem přírodního vitamínu C.

Také  je možné že budou doporučeny k užívání i jiné doplňky a přípravky a v těchto jednotlivých případech bude uvedeno, kde tyto přípravky nakoupit, jelikož mám ověřenu léčebnou hodnotu těchto produktů.

(Podotýkám na upřesnění, že v prodeji amazonských bylin nejsem jakkoli obchodně,  či finančně zainteresována a s jejich prodejem nemám nic společného.)