Vaše ohlasy

Vzhledem k hezkým a pro mne milým vyjádřením, které mi přišly od Vás -  účastníků léčení Amazonským protokolem, zařadila jsem je zde na zvláštní stránku s Vašimi ohlasy. Všem ze srdce děkuji.

Jarmila J

trpěla chronickou boreliózu i  ostatními koinfekcemi , jako jsou bartonella, ehrlichie a další řádkou patogenů v těle. V současnosti je borelióza vyléčená a zbývají malá procenta patogenních organizmů, které budeme dále odstraňovat.

„Kouslo mě do krku infikované klíště. Měla jsem vůbec problém vnímat tuhle realitu a ztrácela jsem vědomí. Napadlo mi to nervový systém.  Lékaři mě jen posílali na psychiatrii, což jsem dost dobře nechápala - takže jsem to řešila alternativními cestami. Postupnými pomalými krůčky se mé tělo a mysl dostávala opět zpátky do života, ale nebylo to ze dne na den. Potkala jsem na této cestě i Janičku Maráškovou, která mi ochotně vytestovala tu hezkou "sbírku" parazitků v mém těle, co zbývaly. :- )))) Bylo jich ještě pořád dost a dost na léčení. Měla jsem problémy s klouby, s velkou únavou a někdy zvednout se ráno z postele byl nadlidský výkon. "Naordinovala" mi byliny z Peru, které mi dělaly velice dobře. Rudý strom, Dračí krev jsem užívala čtyři měsíce.  Po celou dobu mi Janča testovala, jak jdou hodnoty borelií i ostatních parazitů dolů. Po té době si mi vše velice zlepšilo a měla jsem opravdu chuť jít si zaběhat a skákat zkusit se jít otužovat. No řekla jsem hop - přepískla jsem to, tak se mi to protáhlo ještě o další dva měsíce - znovu se mi aktivovaly některé patogeny. Ale už to zdaleka nemělo tu sílu jako na začátku.

Po půl roce je borelie pryč a klouby na nohou už ani nevím že mám :- )) Ještě zbývá doléčit urputné parazitní organizmy, které se latentně schovávají a maskují velice dovedně, ale věřím, že i tihle vezmou mé tělo úprkem již brzy.

Děkuji Janičce za její ochotu a podporu po celou tu dobu a děkuji svým ochráncům a průvodcům nahoře, že nás seznámili.

Můj Vesmíre, co mne provázíš již tisíce let, děkuji, že jsi mi poslal do cesty v čase, kdy jsem hledala pomoc, tuto krásnou duši, která vyslyšela mé starosti... Janička Marášková je ta bytost, co Ti naslouchá a  Ty vedeš její kroky...

Všem ostatním držím palce při léčení - jde to, jen to chce vydržet. J

Jarmila


Klárka B

 „V posledních letech jsem byla stále více unavená a měla stále častěji "podivné" nemoci, se kterými si doktoři nevěděli rady. Vše začalo asi před 9 lety, kdy jsem měla opakované angíny a do toho jsem prodělala množství očkování kvůli cestě do Afriky. Angíny nakonec pominuly, ale od té doby mi často opuchávaly uzliny a imunita byla stále horší. Nedávno mi moje nová doktorka našla, že jsem prodělala mononukleozu a stavy únavy můžou být z toho. Nedá se to léčit. Jenže mi bylo stále hůře. Když už jsem skoro každý měsíc měla min. 10 dní teploty s únavou (většinou bez dalších projevů), oslovila jsem Janu pro diagnostiku. Začala jsem brát "protokol" a další doporučené doplňky pro posílení imunity. Pravidelně medituji. První 2 měsíce jsem se cítila jako vyměněná. Měla jsem tolik síly a skvělou náladu jako už dlouho ne. Pak přišlo období stresu a v dalších 2 měsících jsem měla 2 normální chřipky a 1 rychlou "podivnou". Podle průběžných diagnostik jsem na tom mnohem lépe - co se týče parazitů i energetické zátěže orgánů. Imunita se také zlepšuje. Podivné únavy již nemám a vydržím déle fungovat. Budu na sobě dále pracovat podle rad úžasné Janičky, které tímto MOC DĚKUJI!“

 Klárka měla v organizmu velké množství patogenů a za její prapodivné nemoci z největší pravděpodobností mohlo vysoké rozšíření mycoplasmy, dále plicní chlamydie, také toxoplazmoza a herpetické viry včetně EBviru, který je dle lékařů původcem mononukleózy. Dnes jsou zcela vyhubeny EBviry, CMviry,  a další patogeny. Vážní původci onemocnění jsou snížení z původních průměrně  25-40% na pouhé maximálně 2% , ale ve většině spíš už jen na desetiny procenta. Klárce se výrazně zvýšila imunita a to asi o 20%.


 Hanka Š

„Janičce bych chtěla tímto vyslovit své poděkování a hlubokou úctu za její odhodláni a vytrvalost  splnit si svůj sen a nalézt účinné know - how  jak diagnostikovat a přidělit vhodnou kombinaci bylinek, tinktur, gelů, kapiček, potravinových doplňků, vitamínů a nevím čeho všeho, aby pro každého svěřence dokázala vždy sestavit nejvhodnější kombinaci v nejlepších poměrech.

Jsem Vesmíru velice vděčná za to privilegium, kterého se mi dostalo tím, že jsem měla tu čestbýt ve správný čas na správném místě a potkat tam toho správného člověka s těmi správnými schopnostmi.  19. let jsem hledala řešení postupně se zhoršujícího zdravotního stavu.  

Toho co mi bylo, byl seznam 44 položek a všechny byly -no fuj.Díky Janičce jsem nyní zdravá, cítím se úžasně a nepamatuji si na období, kdy bych se cítila lépe.

Jani 1000x děkuji a přeji Ti jenom to nejlepší a aby toho bylo hodně. 

Velice děkuji.

S láskou Hana "

Pozn. – Hanka trpěla letitou boreliózou a dle mého měření měla příznaky roztroušené sklerózy ( asi  15% ) -  které se ale dařily držet  v přijatelném stadiu, díky její péči o své zdraví. Částečně v onemocnění  hrály roli i ostatní neuroinfekce,  jako toxoplazmóza, ale hlavně vysoký obsah Herpes virů v těle. Po 5 měsících čistého času léčení, jsme se dobrali pouze necelého 1% boreilozy v organizmu a stavu RS také pouze na 1%. Ze 48% Herpes virů zbývá 5% . Ze všech příznaků zatím přetrvává mírné brnění v nohách, jinak všechny ostatní problémy byly odstraněny. Nyní se budeme věnovat malému doléčení posledního procenta boreliózy a regeneraci nervového systému, aby bylo odstraněno nepříjemné brnění v nohách.

Velmi děkuji Haničce za trpělivou a velmi příjemnou spolupráci J


Mojí velikou srdeční záležitostí je léčba R.R. N. s diagnozou DMO (dětská mozková obrna). Robik je od malička upoután na invalidní vozík a zvláštním způsobem jsme se zkontaktovali a já měla vizi, že by bylo možno Robikovi pomoci přes léčbu bylinami. Nikdo se vlastně nezamyslel u onemocnění obrnou,  zda nepřetrvává původce obrny stále v těle a nezpůsobuje spazmy v organizmu, tak že je narušena pohyblivost. Díky diagnostické schopnosti jsem naměřila Robikovi v těle poliovirus ve výši 32% a také jsem měla skoro neuvěřitelnou vizi, že když odstraníme polivorius , bylo by možné se začít lépe hýbat. Sama jsem si nadávala, že jsou moje vize nereálné -  no a dnes po půlroční léčbě mi Robik udělal neuvěřitelnou radost- začíná se po 25 letech stavět na nohy.

Robik:

Musím sa ti pochváliť,  včera som sám vystúpil z auta a sadol si na vozík a začínam dostávať nohy pod kontrolu, čo sa týka pohybu.

Nie som namyslený ale poviem ti pravdu, že pred polrokom by som bol vďačný už len za to keby ma moja hlava prestala boliet,  dnes boli raz do mesiaca, ale nemusím brať lieky.  Alergia sa takmer vytratila, pohyb rúk sa zlepšil, pri rozprávaní sa takmer nespoznávam.  Nožičky ma začínajú poslúchať - teraz premýšľam čím som si to zaslúžil - niečo ti poviem, už aj keby to ostalo tak ako to je, môj život bude úplne iný,  krajší,  ďakujem“

Veronika T.

Překvapivé a krásné výsledky léčení Verunky T. s postižením dětskou mozkovou obrnou a s výskytem polioviru – původcem DMO (dopis od maminky Verunky):

Jinak se Veronice daří dobře. V sobotu měla tancovací akci a opravdu se na parketě nezastavila od jedné do šesti hodin. No byl to slušný výkon. Měla z toho sama radost, byla více komunikativnější, tudíž kolem sebe měla plno chlapců  a to se jí fakt líbilo . Celkově na nás působí fyzicky více pevněji, větší výdrž má také. Minulý týden všem v "práci" vyrazila dech s reakcí s jakou sama přišla....delší dobu na ni tam útočí jeden klučina, jak  fyzicky, tak slovně a ona z toho byla vždycky dost špatná a měla na něj celkem vztek...sama od sebe změnila taktiku a začala se na něj dívat jinak, jako na malé kuřátko, které ještě spoustu věcí neumí a nechápe a řekla tam všem, že je jen nešťastný a zjistila si co má rád....tak mu přinesla druhý den kávu, kterou  on miluje. Od té doby je na ni úplně zlatý (ostatní napadá dál) a dnes přišla celá šťastná, že ji přinesl pozornost čokoládu a dal jí pusu. Což nikdo tam nechápal  - jedná se o velice problematického človíčka, kterého moc nezvládají. Prostě dokázala se oprostit od ublíženosti, pochopit ho a všechno zvrátit ke svému a jeho dobru.
Tak to máme obrovskou radost. Říkala, že zná kouzlo, které ostatní neznají
Takže myšlení se také prohlubuje .

I přes to, že jsme začínali léčení  teprve na začátku července a měli následovat mezi tím tři tábory, kterých se účastnila bez nás, to s čajíky zvládla. Když se vrátila, shodli jsme se na tom, že její tělo je jakoby více zpevněné, není tak ztuhlé, chůze je rovnější, vzpřímenější. Také se ukázal pokrok v překonávání překážek- za tmy v noci v nepříliš jistém terénu by neušla sama ani krok a držela by se někoho za ruku, nebo vylézt slézt prudký kopeček, by také bez pomoci nezvládla.... teď šla s jakousi jistotou a všechno sama

TAKŽE ZA NÁS JE TO VELIKÁNSKÝ POKROK ..mimochodem je určitě lepší celkové vnímání, myšlení i jeho rychlost
Jani, mooooc díky.....a jedeme  všichni dál

Milada

Na kouzlo se budu muset Verunky vyptat...... hodilo by se!!!


Věrka H.

Diagnóza chronické neuroboreliózy, která se nedařila vyléčit ani opakovanými dávkami antibiotik u MUDr. Klubala, se po ročním léčení Amazonským protokolem podařila zvládnout u Věrky H:

„Janičko, díky bylinkám jsem na tom dost dobře, ustoupila dezorientace, nechutenství i příznaky deprese, které jsem také měla, mám pocit celkové jistoty čím dál více, můžu mezi lidi, věnuji se aktivitám, Janičko, prostě jsem zase jiný člověk, ne ten bolavý, ustrašený, bázlivý - prostě taková celková regenerace všeho a to jak tělesně, tak i duševně.

Kolena mě ještě trochu bolí, ale nic dramatického, chodím na jógu, to jsem při mé nemoci nemohla, teď mám radost z každého pohybu, koupila jsem si elektrické kolo, na kterém se ale také musí šlapat - a tak se konečně dostanu  podél řeky do přírody a to je pro mě opět výhra -  ťuk ťuk vše jde a snad vydrží, no mám už 68, ale je to nyní jen číslo.

 Janičko, učím se malovat, sochařit a to je vlastně ta největší výhra nad nemocí. I kdyby to bylo jen na krátko, ale dokázaly jsme to my dvě……“

Věra

 I pro mne bylo léčení Věrušky výhrou, málokdy člověk potká tak zlatého, pokorného a hodného člověka , jako je Věrka- i já děkuji za všechno!

Helena K.

Diagnózu chronické onemocnění plicními chlamydiemi s další zátěží plic, také střevními problémy  a velmi zatíženou slinivkou, se podařilo během desetiměsíční intenzivní léčby vyléčit – dle mého měření se konečně podařilo plicní chlamýdii zcela vyhubit z organizmu :

„Jani,

ďakujem, ďakujem, ešte raz ďakujem. Dnešné výsledky ma neskutočne potešili. Ale najdôležitejšie pre mňa je,  že to zlepšenie naozaj cítim.  Problémy s dýchaním, ktoré trvali niekoľko rokov sú preč. Minulú zimu, hlavne ak bolo mrazivé počasie, som bez prestávky nedokázala prejsť viac ako dajakých 100 metrov. A to nehovorím o chôdzi do schodov. Bývam síce len na prvom pochodí, ale po tých pár schodov som doslova lapala po dychu a pokúšali sa o mňa mdloby.  Mala som aj problémy s trávením a zažívaním. A dnes je to všetko preč.  Amazonsky protokol je naozaj skvelý. Preto som neskutočne rada, že som Ťa pred rokom na Facebooku stretla.

Helena „    

Aj ja, Helenko, ďakujem!!!!